JOBBOJ

Search USA jobs & Learn a free job
Post Jobs - free

Володимир Швед – відомий бізнесмен

http://r-health.ru/forum/?PAGE_NAME=profile_view&UID=12339&MUL_MODE=

Володимир Швед – бізнесмен сексолог згвалтування пояснює. Тут все ґвалтівнікі – вони сьогодні домагаються одного. Щоб пострадаліца побоювалася. Щоб постраждала зґвалтування відчувала себе особисто приниженою.
Бізнесмен Володимир Швед. Відомий львівський ґвалтівнікі і згвалтування – це кримінал. Той, що вживає лікар оповідає.

http://daebrest.by/forum/user/5389/
http://www.soft-m.ru/communication/forum/index.php?PAGE_NAME=profile_view&UID=66137

Милі дами! Куди б ви не спізнювалися, як би не було пізно на вулиці, прохолодно, мокро, не сідайте відразу в автомобіль до незнайомців. Гальмівний на кілька миттєвостей і задумайтеся: «Чи потрібно вам сьогодні ризикувати? Адекватний чи громадянин в машині? Один він в автомобілі? Навіщо він вирішив вас підвезти? »(Ним керує жага заробити коштів, просто допомогти або щось ще?) В разі, якщо ви на пару секунд загальмує розцінити ситуацію, все це зможете« рахувати »і з автомобіля, і з особи водія .І ще одне: спробуйте запам’ятати номер машини, модель, колір і тут же зателефонуйте родичам. Розповідайте, що вас підвезуть, з вами все в порядку. Нехай він зрозуміє, що ви не самотня.
До речі сказати, для тих, хто сумнівається в праві дами заявити “ні” в КК Росії передбачена кримінальна стаття “За зґвалтування”. За це покладається від 3 до 7 років. А за згвалтування групою людей або насильство неповнолітньої – від 5 до 15 років. За насильство, що викликало особливо тяжкі наслідки, а в однаковій мірі за згвалтування малолітньої, – від 8 до 15 років з посиланням на строк від 2 до 5 років або без посилання.

http://nao-stroy.ru/forum/user/748/
http://ph173319-091220141638461.www12.pagehost.ru/forum/user/1236/

Яким чином вести себе при згвалтуванні
Володимир Швед – згвалтування анотує. Постійно ґвалтівнікі – вони сьогодні домагаються одного. Щоб потерпіла тряслася. Щоб жертва зґвалтування відала себе особисто приниженою.
Психологічний портрет злочинця: що рухає ґвалтівнікамі, в той час, коли вони здійснюють злочинні дії?

Сексолог. Бізнесмен. Володимир Швед: «Причини чому чоловіки стають гвалтівниками». Згвалтування.

GIFT ME A SMILE!HELP CV

We launch your career in 1 way